Zur Navigation | Zum Inhalt
Visa Aquarius Świat w mBanku PDF Drukuj Email
13.10.2017.
W najbliższy poniedziałek mBank wprowadzi do oferty premium nową kartę – Visa Aquarius Świat. Karta umożliwi klientom dostęp do 150 dewiz świata bez prowizji za przewalutowanie. Koszt jej użytkowania ma być porównywalny z wymianą pieniędzy w kantorach internetowych.

VISA Aquarius Świat to karta płatnicza dająca klientowi dostęp do 150 dewiz świata bez prowizji za przewalutowanie. Klient nie musi zakładać osobnych rachunków w walutach obcych, a koszt jej użytkowania jest porównywalny z wymianą pieniędzy w kantorach internetowych. Karta będzie dostępna w ofercie premium mBanku.

Karta VISA Aquarius Świat daje możliwość realizacji transakcji nie tylko w głównych walutach takich jak euro, dolar czy funt, ale także w ponad 150 walutach z całego świata bez prowizji za przewalutowanie.

To jedyna taka karta na rynku. Podczas dokonywania transakcji – w niemal każdym zakątku świata – jej kwota będzie przeliczana na złote zgodnie z kursami walut firmy  VISA (https://www.visa.pl/karty-dla-ciebie/kalkulator-walutowy). Kursy stosowane przez VISA są na porównywalnym poziomie jak w kantorach internetowych.

Pieniądze zostaną pobrane z rachunku bieżącego w złotych, do którego przypisana jest karta VISA Aquarius Świat. Oznacza to, że klient nie musi posiadać konta walutowego, a do transakcji nie są doliczane żadne dodatkowe opłaty.

Karta jest nie tylko korzystna finansowo, ale także niezwykle wygodna. Klient nie musi porównywać kursów w kantorach, zasilać kont walutowych, dbać o odpowiednią ilość dewiz na rachunkach lub w gotówce wszystkich krajów, do których wyjeżdża- wystarczy, że weźmie kartę.

W przypadku gdy klient będzie chciał skorzystać z gotówki, może wypłacić waluty w bankomatach na całym świecie – również bez prowizji.

Jednocześnie karta VISA Aquarius Świat może służyć jako podstawowa karta debetowa do codziennych wydatków w kraju, dzięki czemu użytkownik nie musi nosić ze sobą dodatkowych „plastików”. Daje ona  możliwość korzystania m.in. z bezpłatnych bankomatów, zniżek i zwrotów z mOkazji.

Nowa karta dostępna będzie od 16 października 2017 r. Bank będzie ją wydawać do rachunków z oferty premium: mKonto Aquarius i mKonto Aquarius Intensive.

Klienci, którzy do 28 grudnia zamówią kartę, będą mogli skorzystać z promocji, w ramach której zostaną zwolnieni z opłaty za użytkowanie karty aż do 30 czerwca 2018 r.  Ponadto ci z nich, którzy założą w tym czasie konto Aquarius lub Aquarius Intensive, zostaną również zwolnieni z opłat za prowadzenie samych rachunków. Po zakończeniu promocji użytkowanie karty VISA Aquarius Świat będzie się wiązało ze stałą miesięczną opłatą w wysokości 10 zł.

źródło: mBank
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Visa Aquarius Świat w mBanku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora