Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowość w Diners Club PDF Drukuj Email
29.10.2017.
Diners Club kończy testy nowej platformy – ClubMiles. Użytkownicy kart będą mogli zbierać mile, a następnie wymieniać je na bilety lotnicze i rezerwacje w serwisie Clubmiles.pl. Wydawca proponuje 5 proc. cashbacku dla osób, które zarejestrowały się na Booking.com za pomocą specjalnego linku i wprowadza dwie nowe karty – Traveler i Vintage Premium.

Nowa platforma rezerwacyjna została przygotowana na zlecenie marki i jest dostępna jest pod adresem Clubmiles.pl.  – Z  platformy ClubMiles mogą korzystać posiadacze dowolnej karty Diners Club, natomiast punkty premiowe wymienialne na zniżki i bilety można zbierać tylko przy opłacaniu podróży kartą Traveler lub Vintage – mówi Katarzyna Fatyga z Diners Club. Trwają ostatnie testy usługi silnego uwierzytelniania (ProtectBuy) dla zakupów na platformie i wkrótce będzie ona dostępna dla posiadaczy i  użytkowników kart Diners Club.

Tak jak w przypadku podobnych programów premiowych (np. Miles & More) za płatności wykonywane kartami przyznawane są mile lub punkty DC. Mile naliczane są za zakupy dokonane na platformie internetowej, a punkty są naliczane warunkowo za dokonywanie transakcji obciążeniowych w innych sklepach. Później punkty przeliczane są na mile w stosunku 1:1. Punkty DC przekazywane na konto programu ClubMiles raz w miesiącu, po rozliczeniu karty.

Za przystąpienie do programu naliczane jest 1000 punktów powitalnych DC w przypadku karty Traveler i 2000 dla karty Diners Club Premium Vintage. Mile naliczane są według przelicznika: 1 mila za każde 2 zł wydane na zakup biletów lotniczych na tanie linie, 1 mila za każde 3 zł wydane na zakup biletów lotniczych standard i 1 mila za każdą złotówkę wydaną na platformie na zakup rezerwacji hotelowej. Ponadto za każde 5 zł wydane na zakupy w sklepach naziemnych i internetowych oraz za wypłatę gotówki naliczany jest 1 punkt DC.

Mile można następnie wykorzystać na zakup biletu lotniczego na jedną spośród 500+ IATA tradycyjnych linii lotniczych oraz tanich linii lub na rezerwację pokoju w jednym z 200 000 hoteli. Kalkulator i przelicznik dostępny jest na tej stronie. Clubmiles oferuje ponadto cashback w wysokości 5 proc. dla posiadaczy kart Diners Club, którzy zarejestrowali się na Booking.com za pomocą linku na stronie.

W ofercie pojawiły się dwie nowe karty – Traveler i Premium Vintage. Karta premium w standardzie oferuje pakiet usług dodatkowych – concierge medyczny, osobisty i home assistance (na wypadek awarii urządzenia, kradzieży, czy włamania do domu). – Oba produkty oferują także kompleksowe ubezpieczenie nie tylko podczas podróży zagranicznej, ale też w kraju, którym automatycznie objęty jest nie tylko jej posiadacz, ale również podróżujący wraz z nim członkowie rodziny lub współpracownicy. Dodatkowo, polisa karty Vintage uwzględnia zgubienie bagażu lub opóźnienie w jego dostarczeniu, ubezpieczenie sprzętu sportowego (np. narciarskiego, golfowego), a także assistance rowerowy. Polisy tej nie trzeba w żadne sposób aktywować – mówi Katarzyna Fatyga z  Diners Club Polska.

Posiadacze kart Vintage i Traveler mogą również korzystać z szybkich ścieżek odprawy na lotniskach oraz z saloników lotniskowych. W przypadku karty Vintage, wstęp do stref relaksu jest bezpłatny, a Fast Track obejmuje również port Chopina w  Warszawie. Traveler dla klientów indywidualnych kosztuje 100 zł na rok, a dla firm 50 zł na rok. Opłata roczna dla karty Vintage to 1000 zł. Karty gwarantują 59-dniowy okres bezodsetkowy, a oprocentowanie kredytu jest na poziomie 8 proc.

źródło: PRNews.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowość w Diners Club ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora