Zur Navigation | Zum Inhalt
SUNREEF SUPREME 68 PDF Drukuj Email
02.12.2017.
Szybki, stabilny i luksusowy - Sunreef Supreme 68 Power Christina Too dołącza do floty jako najbardziej zaawansowana jednostka z linii Sunreef Supreme. To katamaran, który odznacza się idealnym połączeniem najnowszych technologii, designu i wysokich osiągów.

Zbudowany na zlecenie żądnej morskich przygód afrykańskiej pary, jacht Christina Too oferuje właścicielom bezpieczną żeglugę, komfort oraz prędkość. Zasilana przez dwa silniki IPS Volvo 1050 (2 x 800 HP) i wyposażona w system dynamicznego pozycjonowania jednostka sprawia niesamowitą przyjemność w prowadzeniu i umożliwia łatwe manewrowanie w zatłoczonych marinach. Ulepszenia w postaci gruszek dziobowych oraz dynamiczna kontrola trymu pozwalają osiągnąć na morzu prędkość maksymalną ponad 25 węzłów przy zachowaniu pełnej stabilności.

Noktowizja, 360-stopniowa termograficzna kamera, system tankowania pontonu wewnątrz garażu, komory zamrażalnicze o imponującej pojemności, zasilana z baterii klimatyzacja – bogate wyposażenie jednostki sprawia, że Christina Too dba o wygodę swoich właścicieli oraz gości od świtu do zmierzchu. Praktyczne rozwiązania techniczne i łatwość obsługi to tylko nieliczne z zalet katamaranu Christina Too, który zapewnia także luksusowe warunki do podróży i wypoczynku. Dziobowy taras przykryty jest dużą markizą, rozciągniętą nad całą strefą wypoczynkową, w której znajduje się jacuzzi oraz wygodne materace. Dwa dobrze wyposażone moduły barowe zainstalowano na przestronnym pokładzie słonecznym, na którym nie brak miejsca na wspólne posiłki i relaks na słońcu.

Christina Too zakwateruje łącznie do ośmiorga gości, dzięki inteligentnemu projektowi wnętrz, w którym uwzględniono dwie główne sypialnie z obszernymi łazienkami oraz dwie wygodne kabiny gościnne. Szeroki pokład główny zawiera w pełni wyposażoną kuchnię oraz spersonalizowany salon, w którym kombinację szarych oraz kremowych barw zestawiono kontrastująco z kolorowymi meblami. Najwyższej jakości system nagłośnienia wraz z opuszczanym 55-calowym telewizorem zapewniają odpowiedni nastrój w pomieszczeniu o powierzchni 65 m².

Sunreef Supreme 68 jest jedynym na świecie 68-stopowym katamaranem posiadającym garaż rufowy oraz ponad 300 m² przestrzeni mieszkalnej. Christina Too nie tylko świetnie wykorzystuje ten potencjał, ale za razem wyróżnia się swoim własnym, niepowtarzalnym stylem.

SPECYFIKACJA:
- Konstrukcja: Kompozyt
- Długość: 20.45m / 67.1Ft
- Szerokość: 10.51m / 34.5Ft
- Silniki: 2 x VOLVO IPS 1050
- Zbiorniki paliwa: 7000l
- Zbiorniki wody: 1000l
- Liczba gości: 12
- Powierzchnia mieszkalna: 300m² / 3251ft²
- Architektura okrętowa: Sunreef Yachts
- Design: Sunreef Yachts

Więcej szczegółów na stronie producenta: sunreef-yachts.com

źródło: SUNREEF YACHTS
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...SUNREEF SUPREME 68 ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora