Zur Navigation | Zum Inhalt
Zmiany kadrowe w Diners Club PDF Drukuj Email
05.02.2018.

Katarzyna Fatyga, prezes Diners Club Polska, od 1 marca przechodzi do struktur międzynarodowych Diners Club. Będzie pracować dla centrali regionu Europy, Afryki oraz Środkowego Wschodu (EMEA), odpowiadając za zarządzanie relacjami z kluczowymi partnerami oraz rozwój biznesu Diners Club International i Discover Financial Services w Europie Centralnej i  Wschodniej.

Katarzyna Fatyga z Diners Club związana jest od 20 lat. Była jedną z pierwszych osób, które tworzyły polski oddział tej firmy na raczkującym jeszcze rynku płatności bezgotówkowych. Karierę w strukturach zaczęła, jako pracownik działu obsługi klienta.  Zajmowała się m.in. obsługą klienta, współpracą z bankami i korporacjami, współpracą z agentami rozliczeniowymi i rozwojem akceptacji, a później współtworzeniem strategii. Przez 5 lat była także dyrektorem sprzedaży i marketingu. W  2015 r. awansowała na stanowisko dyrektora generalnego, a następnie prezes zarządu polskiego oddziału Diners Club.

 Polski oddział Diners Club dynamicznie rozwinął się pod kierownictwem Katarzyny Fatygi. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat firma wzbogaciła ofertę produktową, otworzyła się na nowych odbiorców oraz pozyskała wielu partnerów biznesowych. Marka uruchomiła również nowoczesny system raportowania dla klientów firmowych, wyposażyła karty w mikroprocesory, a także wprowadziła dodatkowe zabezpieczenie silnego uwierzytelniania w Internecie – Protect Buy. W  minionym roku rozpoczęto także proces migracji wszystkich terminali na system zbliżeniowy oraz zmigrowano wszystkie karty na standard NFC. Organizacja od lat utrzymuje stabilną liczbę około 30  000 wydanych kart.

Wkrótce Diners Club ogłosi następcę Katarzyny Fatygi.

Źródło: Diners Club 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Zmiany kadrowe w Diners Club ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora