Zur Navigation | Zum Inhalt
ING Instytucją Roku 2017 PDF Drukuj Email
03.03.2018.
ING Bank Śląski został aż czterokrotnie uhonorowany tytułem Instytucja Roku 2017. Jako jedyny bank otrzymał statuetkę we wszystkich możliwych kategoriach.

„Czujemy bardzo dużą satysfakcję z otrzymanych we wszystkich kategoriach wyróżnień. To potwierdzenie, że nasze podejście do obsługi klienta jest właściwe. To również nagroda dla naszych pracowników, którzy to podejście na co dzień wdrażają w życie.

W ING patrzymy na jakość obsługi szerzej – od lat mówimy o doświadczeniach klienta i wrażeniach po kontakcie z bankiem. Uważamy, że banki dzisiaj potrzebują uważnego wysłuchania klientów i wykorzystania  ich opinii. Dlatego nie tylko pytamy klientów o zdanie, ale tworzymy razem z nimi innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu możemy oferować im to czego potrzebują, w formie jakiej potrzebują – online, mobilnie, zdalnie” – powiedział Marcin Giżycki, Wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego, odpowiedzialny za część detaliczną.

Ranking Instytucja Roku 2017 powstał na podstawie badania ekspertów portalu mojebankowanie.pl. Tytuły przyznano w następujących kategoriach:
- Najlepsza jakość obsługi w placówce;
- Najlepsza jakość obsługi w kanałach zdalnych;
- Przyjazne otwarcie konta przez internet;
- Przyjazne otwarcie konta firmowego.

Więcej informacji o rankingu na www.instytucjaroku.pl

źródło: ING Bank Śląski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...ING Instytucją Roku 2017 ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora