Zur Navigation | Zum Inhalt
Kredyty hipoteczne ze stałą stopą w ING PDF Drukuj Email
24.05.2018.
ING Bank Śląski proponuje klientom kredyty hipoteczne oparte czasowo o stałą stopę oprocentowania. Oferta dostępna od 21 maja br. 

Chcemy aby nasi klienci czuli się komfortowo biorąc kredyt na długie lata. Dlatego dajemy im wybór pomiędzy kredytem ze zmienną stopą oprocentowania a kredytem z oprocentowaniem stałym w co najmniej początkowym okresie– powiedziała Katarzyna Stawecka, Dyrektor Banku odpowiedzialna za kredyty hipoteczne i ubezpieczenia.

Pierwszy okres obowiązywania stałej stopy obejmuje 60 miesięcy od dnia pierwszego uruchomienia kredytu. W tym czasie nie ma możliwości zmiany na oprocentowanie zmienne.

Po 60 miesiącach możliwe jest przedłużenie okresu obowiązywania stałej stopy na kolejne 60 miesięcy, na podstawie propozycji cenowej banku.

Jeżeli klient nie zdecyduje się na kolejny okres obowiązywania stałej stopy, nastąpi zmiana na kredyt oparty o zmienną stopę oprocentowania (marża wskazana w umowie kredytowej + WIBOR6M). Po tej zmianie klient nie będzie miał możliwości ponownego przejścia na stałą stopę oprocentowania dla swojego kredytu.


źródło: ING Bank Śląski
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Kredyty hipoteczne ze stałą stopą w... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora