Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowe katamarany Sunreef PDF Drukuj Email
10.06.2018.
Nowa linia katamaranów żaglowych Sunreef Yachts już wkrótce doczeka się pierwszych wodowań. Luksusowe żaglowce Sunreef 60 oraz 80 Sunreef aktualnie wykańczane są w halach produkcyjnych stoczni, w oczekiwaniu na swój międzynarodowy debiut.

Powołując do życia nową linię katamaranów, stocznia połączyła klimat tradycyjnej łodzi żaglowej z nowoczesnym designem i techniką. W ten sposób powstał idący z duchem czasu projekt katamaranów stworzonych zarówno do wypoczynku na morzu oraz czarteru jak i do długich podróży przez ocean.

Oryginalny projekt łącznika oraz wydłużona linia nadbudowy modelu Sunreef 60 nadają mu niezrównany poziom komfortu. Wysokie i wykończone w tekowym drewnie nadburcia stanowią wyraźny ukłon w kierunku klasyki. Model ten odznacza się harmonijnym połączeniem dzielności morskiej i nieskończonych opcji aranżacji oraz dekoracji wnętrz.

Całkowicie nowy projekt nadbudowy sprawił, że Sunreef 80 uzyskał obszerny salon, który można z łatwością zaprojektować i udekorować zgodnie z życzeniami każdego właściciela. Centralnie umiejscowiona strefa wypoczynkowa otwiera się szeroko na kokpit i daje dostęp do tarasu na dziobie.Pokład słoneczny jachtu to wyjątkowa przestrzeń relaksacyjna o powierzchni 54m². Obok głównej sterówki, znaleźć się na nim mogą ruchome meble, wygodne siedziska, jacuzzi, bar, grill oraz materace.

Warto przypomnieć, że ciesząca się dużym powodzeniem nowa linia katamaranów Sunreef Yachts składa się z trzech modeli - Sunreef 50, Sunreef 60 oraz Sunreef 80.

Więcej informacji oraz dane kontaktowe na stronie stoczni: sunreef-yachts.com

źródło: SUNREEF YACHTS
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowe katamarany Sunreef ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora