Zur Navigation | Zum Inhalt
Zmiany dla Klientów Private Banking Deutsche Banku PDF Drukuj Email
18.11.2018.
Santander Bank Polska sfinalizował fuzję. 

9 listopada 2018 r. Krajowy Rejestr Sądowy wpisał podwyższenie kapitału zakładowego Santander Bank Polska w związku z podziałem Deutsche Bank Polska. Oznacza to, że wydzielona cześć Deutsche Bank Polska została prawnie włączona do Santander Bank Polska. W szczególności nastąpił proces włączenia operacyjnego, czyli przeniesienia produktów klientów private banking Deutsche Banku do systemów Santander Bank Polska.

Zgodnie z warunkami transakcji wszystkie umowy zawarte z klientami pozostają w mocy, bez konieczności podpisywania dodatkowych aneksów. Nie zmienią się również numery rachunków bankowych, terminy ważności kart oraz numery PIN, a także oprocentowanie zawartych lokat i kredytów. Po migracji danych klienci wydzielonej części Deutsche Bank Polska będą mogli korzystać z systemów bankowości elektronicznej Santander Bank Polska. Aktywacja dostępu do usług bankowości internetowej będzie możliwa za pośrednictwem dotychczasowej usługi bankowości elektronicznej Deutsche Bank Polska.

Po fuzji Santander Bank Polska wprowadzi do oferty nowe konto dla krezusów – pakiet Elite. Obecnie rachunek znajduje się w ofercie Deutsche Banku. Po fuzji będą mogli z niego korzystać także klienci Santander Banku Polska.

Konto Elite na stałe w ofercie Santander Bank Polska

W związku z migracją, konta i karty klientów DB zostaną przeniesione do Santandera i będą prowadzone na dotychczasowych warunkach. Wśród nich znajdzie się m.in. konto Elite – dla klientów bankowości prywatnej

Po fuzji Santander Bank Polska zamierza udostępnić ten produkt także swoim najbogatszym klientom. Do rachunku będzie wydawana srebrna karta debetowa Visa. Konto będzie prowadzone na warunkach indywidualnie uzgodnionych z klientem. W pakiecie użytkownik dostanie m.in. darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie, przelewy krajowe i zagraniczne, zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Karta Visa ma być wydawana i wznawiana bezpłatnie.

Do rachunku będzie można podpiąć pakiet wielowalutowy – powiązać kartę debetową z rachunkami EUR, USD i GBP. W cenie pakietu będą dodatkowe ubezpieczenia: zabezpieczenie utraty środków pieniężnych, utraty, uszkodzenia bądź zniszczenia „zakupów”, utraty karty, dokumentów lub telefonu komórkowego. Bank opłaci też członkostwo w programie Lounge Key, zapewniające  dostęp do saloników VIP na lotniskach. A do codziennego zarządzania finansami udostępni prywatnego bankiera.

W niedalekiej przyszłości bank wprowadzi też do oferty czarną kartę kredytową Elite. Nowe plastiki będzie można podpiąć do cyfrowych portfeli Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay.

źródło: Deutsche Bank, PRNews.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Zmiany dla Klientów Private Banking... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora