Zur Navigation | Zum Inhalt
Koniec Lions Banku PDF Drukuj Email
30.11.2018.
Jak napisał serwis PRNews.pl, Lion’s Bank, który jest marką należącą do Idea Banku, będzie etapowo kończył swoją działalność.

Należąca do Idea Banku marka Lion’s Bank będzie stopniowo wygaszana – poinformował cytowany przez PRNews.pl prezes tej instytucji Jerzy Pruski. Głównym powodem decyzji jest poważnie nadszarpnięty wizerunek, w związku ze sprawą sprzedaży obligacji korporacyjnych GetBack. Z artykułu wynika również, że stopniowa likwidacja marki jest związana ze zmianą modelu biznesowego.

Warto wspomnieć, że Lion’s Bank zamknął swoje oddziały ulokowane w Gdańsku, Lublinie i Warszawie.

Z cytowanej informacji biura prasowego banku wynika,że Idea Bank zamierza zrezygnować z marki private banking Lion’s Bank z równoczesnym przeniesieniem obsługi klientów z 6 obecnych oddziałów Lion’s Bank do placówek Idea Banku. Proces migracji odbędzie się z zachowaniem dostępu klientów do dotychczasowej oferty produktowej, także usług doradztwa. Wszyscy klienci zostaną odpowiednio wcześniej indywidualnie poinformowani o zmianie i każdy będzie miał przypisanego swojego doradcę, który pomoże w przejściu do nowej formuły obsługi przez Idea Bank.

źródło: PRNews.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Koniec Lions Banku ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora