Zur Navigation | Zum Inhalt
Nowa placówka Private banking Getin Noble PDF Drukuj Email
12.05.2019.
Getin Noble Bank wybrał biurowiec Ogrodowa Office na swoją siedzibę. Dołączył do takich firm jak firmy Orange Polska, MakoLab, PwC Polska, Harman Connected Services Poland i Citi Handlowy.

Getin Noble Bank będzie miał w Ogrodowej Office biura dla pracowników kilku komórek biznesowych oraz placówkę dla klientów specjalizującą się w usługach private banking. Bank ma dziewięć swoich placówek w Polsce.

- Przy wyborze Ogrodowej Office istotna była dla nas prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, a także nowoczesne otoczenie biurowe z udogodnieniami (np. podziemne miejsca parkingowe) zapewniającymi komfort i dyskrecję klientom oraz pracownikom. Obecnie poszukujemy podobnych rozwiązań w innych miastach w Polsce - mówi Piotr Wawrzyniak, Dyrektor Departamentu Private Banking.

Ogrodowa Office to biurowiec klasy A. Ma powierzchnię ponad 28 tys. mkw. W podziemnym parkingu znajdują się miejsca dla 300 samochodów i też stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

W procesie negocjacji warunków najmu Getin Noble Bank był reprezentowany przez łódzki oddział Najmu Powierzchni Biurowej CBRE Polska.

- Dla naszego klienta kluczowa była lokalizacja, z dogodnym dojazdem i ekspozycją oraz jakość oferowanych przestrzeni. Ogrodowa Office to obecnie jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Łodzi obok takich ikon miasta jak Manufaktura i hotel Andel’s czy Puro – powiedziała Aleksandra Suszczewicz, senior consultant, CBRE.

źróło: dzienniklodzki.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Komentarze użytkowników
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Nowa placówka Private banking Getin... ...

Wpisz swój komentarz poniżej.

(wymagane)

(wymagane)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora